با تلفن هوشمند خود قفل درب‌های خانه را کنترل کنید

mobile

شاید تاکنون برای شما اتفاق افتاده باشد که پس از خروج از منزل و رسیدن به مقصد، شک کنید که آیا درب منزل خود را قفل کرده‌اید یا نه. برخی افراد زیاد دچار این شک می‌شوند و این موضوع برای آن‌ها آزار دهنده خواهد بود. همچنین شاید دلتان بخواهد که از عبور و مرور در منزل خود آگاه شوید و به عنوان مثال بفهمید که فرزند شما چه زمانی به منزل آمده است. شرکت Kwikset با طراحی یک قفل مخصوص و یک اپلیکیشن اختصاصی آن این امکانات را برای شما فراهم می‌کند.

با استفاده از قفل‌های Kwikset شما می‌توانید حتی در کشوری دیگر باشید ولی درب‌های منزل خود را قفل کنید و یا اینکه قفل‌های آن را باز کنید. این اقدام یکی از شاخه‌های خانهٔ هوشمند و یا به عبارت دیگر Smart Home می‌باشد و باعث می‌شود که خانهٔ ما بیشتر به سوی هوشمند بودن پیش برود.

تنها نگرانی در مورد این قفل‌ها هک شدن سادهٔ آن‌ها می‌باشد زیرا یک هکر حرفه ای به راحتی می‌تواند به اتصال میان تلفن هوشمند شما و قفل هوشمند نفوذ کند و از طریق آن هر زمانی که خواست قفل‌های منزل شما را باز کند. در واقع می‌تواند کلید منزل شما را به دست آورد! پس باید دید که این شرکت چه اقدامات امنیتی را برای قفل‌های خود در نظر گرفته است.

www.yjc.ir

دانلود متن :remote