کسب رتبه اول تارنما و غرفه برگزیده گروه آمار در اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت

اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت یکم و دوم آبان ماه ۹۷ با حضور جناب آقای دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جناب آقای دکتر پارسا رئیس محترم مرکز آمار ایران، جناب آقای دکتر سالاریان زاده رئیس محترم مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری و جمعی از مسئولین آمار و فن‌آوری وزارت متبوع و با حضور مدیران آمار و فن‌آوری اطلاعات و مسئولین آمار دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مرکز همایش‌های رازی با محوریت‌های  آمار و تصمیم‌گیری(داده، اطلاعات و داشبوردها،خرد)، آمار و نظام جمع‌بندی داده‌ها (بهداشت، درمان، آموزش)، آمار و ساختارهای قانونی (دانشگاهی، وزارت بهداشت و ملی) و آمار و تبادل داده و اطلاعات (درون و برون بخشی، مسائل تکنیکال، فنی و اخلاقی) برگزار گردید.

برنامه‌های اصلی این همایش شامل موارد ذیل بود:

–  ارائه و تقدیر از مقالات برگزیده تحقیق عملکردی و یا مروری ساختاریافته .

  • تقدیر از برگزیدگان تارنماهای واحدهای آمار مدیریت‌های آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور (به‌روز بودن، آموزشی، شمای ظاهری، عملکردی، قابل‌استفاده و کاربردی بودن برای مشتریان و تصمیم گیران)
  • ارائه سخنرانی‌های علمی-کاربردی در راستای محورهای فوق
  • برگزاری کارگاه‌های کاربردی در راستای محورهای فوق

در کنار برگزاری این همایش، واحدهای آمار دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور اقدام به برپایی غرفه‌های معرفی فعالیت‌های آماری خود نمودند. جناب آقای دکتر قاضی‌زاده هاشمی ضمن شرکت در همایش از غرفه‌های برپاشده بازدید به عمل آوردند. در پایان از برگزیدگان تارنماهای واحد آمار دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و غرفه‌های برگزیده تقدیر و تشکر به عمل آمد.

واحد آمار دانشگاه علوم پزشکی قزوین موفق به کسب رتبه اول تارنما در بین مدیریت‌های آمار و فناوری اطلاعات کلیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گردید.

هم‌چنین در بخش نمایشگاه این همایش از غرفه گروه آمار دانشگاه علوم پزشکی قزوین به‌عنوان غرفه برگزیده تقدیر به عمل آمد.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات، جناب آقای مهندس محمدعلی علویری به همراه کارشناسان گروه آمار، خانم ها عادله قدوسی،شیوا اسماعیلی و رفیعه برزگر در این همایش فعالیت داشتند.